logotype
telephoneЗамовити по телефону:
Філадельфія Класик
Філадельфія Класик

Філадельфія Класик

delivery Безкоштовна доставка на суму від 500 грн
Вага: 260г
Лосось, сир Філадельфія
236 грн
Кількість:
delivery Безкоштовна доставка на суму від 500 грн

найШВИДша І БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА СУШІ в Одесі

Сушисти ресторану «Osava» готують найсмачніший рол «Філательфія»! Ідеальне поєднання рису, лосося, найніжнішого сиру здатне надати страві незабутнього смаку. А все це в поєднанні з доступною ціною робить рол найулюбленішим і тому їх часто замовляють. Найоперативніша доставка суші в Одесі і доставка ролів подбає про те, щоб ви змогли якнайшвидше поласувати цією стравою.

У ресторані «Osava» - найшвидша доставка суші в селище Котовського та інші райони міста!

Філадельфія - це одна з найулюбленіших страв відвідувачів нашого ресторану. Навіть не дивлячись на те, що ця страва була придумана в Америці, а не в Японії, вона отримала особливу популярність серед любителів суші.

Особливості приготування. Існує рол Філадельфія класичного варіанту і з копченим лососем. Калорійність одного рола приблизно становить близько 350 ккал. Такий рол досить поживний, тому однієї порції вистачить, щоб добре поїсти, але не переїсти.

Замовте доставку ролів і доставку суші в Одесі в ресторані «Osava» - подаруйте собі можливість поласувати улюбленими ролами вдома!

На сайті доставка суші в Одесі.

Звичайно, можна приготувати Філадельфію і в домашніх умовах, але чи варто це робити? По-перше, страва може просто не вийти, а по-друге, навіщо робити самому, якщо можна відкрити сайт нашого онлайн ресторану і зробити замовлення! Ви можете замовити доставку суші на селище Котовського і інший район міста і обрати стільки ролів, скільки захочете!

Суші ресторан «Osava» пропонує:

  • Найбільший вибір меню;
  • Максимально низькі ціни;
  • Осінь великі порції;
  • Найшвидша доставка суші в Одесі!

Не важливо, в якому районі міста ви знаходитеся! За умови замовлення на певну суму ми організуємо доставку суші на селище Котовського та інші райони абсолютно безкоштовно!

«Osava». Отримайте задоволення від найсмачніших суші в місті!

x

Вход в личный кабинет

Забули пароль?
Реєстрація