logotype
telephoneЗамовити по телефону:

Про компанiю

about

Оsava UA – це не чергова доставка суші та ролів, це воістину унікальна можливість долучитися до таїнств стародавньої японської культури, принципам здорового харчування і правильного способу життя.  Японці завжди віддавали данину поваги природі та традиціям, прагнучи використовувати високоякісні натуральні продукти.
 
Саме ці особливості лягли в основу японської науки макробіотики, основоположником якої був Джордж Осава, автор легендарної книги «Макробіотика Дзен».

Ми прихильники цього напрямку і тому в приготуванні страв нашого онлайн кафе суворо дотримуємося стандартів у виборі певних інгредієнтів і їх приготування певним способом.

Чому Мадонна в свої п'ятдесят з хвостиком виглядає краще за багатьох з тих, кому ледь за 30? Частково за це варто дякувати її макробіотичномц кухарю - Маюмі Нішимура, яка чимало зробила для того, щоб Мадонна не просто харчувалася правильно і добре виглядала, але і жила при цьому повноцінним і насиченим життям.
 
Нішимура жила разом з родиною співачки в Лондоні і супроводжувала її під час світового турне.

У листопаді 2012 року ми відвідали міжнародну торговельну виставку органічних і натуральних продуктів від японських і зарубіжних виробників BioFach Japan 2012 у Токіо і уклали кілька договорів на поставку сировини і обладнання найвищої якості.

Велика частина операцій з приготування суші та ролів в нашому онлайн кафе проводиться за допомогою унікального обладнання «Shari» компанії Suzumo Machinery, яке дозволяє розрахувати кількість інгредієнтів з точністю до грама, розмір порцій повністю відповідає зазначеним в меню на сайті, а найголовніше - це дозволяє мінімізувати контакт кухаря з продукцією і сировиною під час приготування ролів!

Увага! Ми не використовуємо кліпарти чи фотографії з фотобанку! Не "фотошопимо" і не ретушуємо зображення наших страв! Всі фото - це точна копія того, що ми готуємо для вас! Ми робимо ставку на натуральність у всьому!

Ось чому ми з упевненістю заявляємо, що смак і якість наших страв кардинально відрізняється від усього, що Ви куштували раніше!

Як замовити суші та роли в Он-лайн суші-барі «Осава» в Одесі?

1) Увійдіть в розділ «Меню»
2) Оберіть в меню бажані позиції
3) Відзначайте ці позиції, додаючи їх в корзину
4) Після оформлення замовлення наш оператор зв'яжеться з Вами і уточнить умови замовлення
5) Ваше замовлення буде доправлено точно в термін в надійній упаковці в будь-який куточок Одеси
Смачного!
 

Переваги доставки суші та ролів з Он-лайн суші-бару «Осава» в Одесі:

1) Бездоганна репутація.

2) Суворе дотримання оригінальних японських рецептів, заснованих на принципах здорового харчування.

3) Всі інгредієнти тільки найвищої якості.

4) Велика частина інгредієнтів поставляється в Одесу прямо з Японії.

5) Зручна упаковка, яка забезпечує гігієнічну доставку суші і ролів в будь-яку точку Одеси.

5) Увага до кожного клієнта.

6) Найзручніший час доставки суші та ролів в Одесі.

7) Найшвидша і безкоштовна в Одесі доставка суші та ролів.

8) Унікальні акції та знижки, які перетворюють доставку суші і ролів в Одесі на справжнє свято.

about

Нишимура жила вместе с семьей певицы в Лондоне и сопровождала ее во время мирового турне.

В ноябре 2012 года мы посетили международную торговую выставку органических и натуральных продуктов от японских и зарубежных производителей BioFach Japan 2012 в Токио и заключили несколько договоров на поставку сырья и оборудования самого высокого качества.

Большая часть операций по приготовлению суши и роллов в нашем он-лайн кафе производится с помощью уникального оборудования «Shari» компании Suzumo Machinery, которое позволяет рассчитать количество ингредиентов с точностью до грамма, размер порций полностью соответствует указанным в меню на сайте, а самое главное – это позволяет минимизировать контакт повара с продукцией и сырьем в приготовлениях роллов!

Внимание! Мы не используем клипарты или фотографии из фотобанка! Не "фотошопим" и не ретушируем изображения наших блюд! Все фото - это точная копия того, что мы готовим для вас! Мы делаем ставку на натуральность во всем!

Вот почему мы с уверенностью заявляем, что Вкус и качество наших блюд кардинально отличается от всего, что Вы пробовали ранее!

Як замовити суші і роли в Он-лайн суші-барі «Осава» в Одесі?

1 Увійдіть в розділ «Меню»
2 Виберіть в меню бажані позиції
3 Відзначайте ці позиції, додаючи їх в корзину
4 Після оформлення замовлення наш оператор зв'яжеться з Вами і уточнить умови замовлення
5 Ваше замовлення буде доставлений точно в строк в надійній упаковці в будь-який куточок Одеси
photo
x

Вход в личный кабинет

Забули пароль?
Реєстрація